• Konkurranse

    På denne siden finner du eventuelle pågående konkurranser og informasjon om avsluttede konkurranser.

     

    Vinnerne av vår konkurranse ”Hvilken er din favoritt-matpakke?” er kåret!

    Vi gratulerer følgende personer som hver får tilsendt vår populære matboks;

    Navn Postnr/sted
    Ana Dale 5303 Follese
    Andrea Dahlberg 9414 Harstad
    Andrea Hedberg 2316 Hamar
    Anette Karin Nielsen 5164 Laksevåg
    Anette Nedrejord 4400 Flekkefjord
    Anette Seilen 5216 Lepsøy
    Ania N Gresset 5009 Bergen
    Anita Røyset 6003 Ålesund
    Anja Maria Eriksen 9322 Karlstad
    Anja Moen 0575 Oslo
    Ann Helen Krøvel 6150 Ørsta
    Anne Andersen 8016 Bodø
    Anne Fastbø 2165 Hvam
    Anne Kari Qvam 8005 Bodø
    Anne Lise Wennevold 3028 Drammen
    Anne Marie D. Nilsen 9900 Kirkenes
    Anne-Lise Støve 6300 Åndalsnes
    Ann-Sissel Hansen 9105 Kvaløya
    Arve Nilsen 5165 Laksevåg
    Asbjørn Fagerli 8725 Utskarpen
    Asbjørn Jensen 9159 HAVNNES
    Asta Viziniene 1068 Oslo
    Astri M. Hagen 3735 Skien
    Aud Marit Jansson Aasheim 3179 Åsgårdstrand
    Audhild Stene 6532 Averøy
    Benedicte Billkvam 1161 Oslo
    Benedicte flåten 6854 Kaupanger
    Bente Bremseth 7050 Trondheim
    Bente Hagen 0456 Oslo
    Bente Markussen 6885 Årdalstangen
    Bjørg Esther Holmsberg 7654 Verdal
    Bodil Werner 2750 Gran
    Britt Sølvi Ellingsen 5961Brekke
    Christopher Totland 5354 Straume
    Dan-Eirik Hætta 0657 Oslo
    Elisabeth Konradsen 9018 Tromsø
    Elise Walla 0565 Oslo
    Ellen Birgitte Wilhelmsen 7079 Flatåsen
    Emili Hoem 2000 Lillestrøm
    Eva Nymo 9159 HAVNNES
    Frode Emil Brakstad 5918 Frekhaug
    Gabriella Åberg 4635 Kristiansand
    Grete Kristin Mæland 6899 Balestrand
    Grethe Bråten 3176 Undrumsdal
    Gro Kåsmoli 1511 Moss
    Gry Smedhaugen 2822 Bybrua
    Gunhild Flovik 6360 Åfarnes
    Guro Margrethe Skjold 5590 Etne
    Gørill Engh 3187 Horten
    Hanne Øksendal 5353 Straume
    Hans Kristian Breivang 0263 Oslo
    Hege Slevikmoen 3032 Drammen
    Heming S Lutro 1365 Blommenholm
    Hilde T Johansen 3530 Røyse
    Ida Kristine Olsen 1536 Moss
    Ida Ulstølen 2930 Bagn
    Ina Engen 2385 Brumunddal
    Ina Maria Aasheim 3160 Stokke
    Ingeborg Knævelsrud 4010 Stavanger
    Inger Marie Fjell 4042 Hafrsfjord
    Ingfrid Stokkeland 4480 Kvinesdal
    Ingunn Knaevelsrud 4083 Hundvåg
    Isabell kvernevik 6740 Selje
    Iselin Berstad Larsen 4265 Håvik
    John Brage Retterås 2280 Gjesåsen
    Julian Mathiesen 0958 oslo
    Julie Steinnes 0172 Oslo
    Julie Tendvall 8390 Reine
    Kari-Mette Pedersen 1604 Fredrikstad
    Karoline Vårdal Loeshagen 5363 Ågotnes
    Kevin Bakken 2020 Skedsmokorset
    Kjell Johansson 3931 Porsgrunn
    Kjell Magnus 4083 Hundvåg.
    Kristian Henriksen 3303 Hokksund
    Kristin Riseth 0875/ Oslo
    Kristina Sivertsen 9516 Alta
    Linda Ødegaard 7227 Gimse
    Line Stokkeland 5052 Bergen
    Line Søraa 6700 Måløy
    Linn Torunn Lundby 1152 OSLO
    Lisbeth Flovik Moskaug 2385 Brumunddal
    Liv Helen Sæterstad 8802 Sandnessjøen
    Margareth Nordrum 0957 Oslo
    Mari Beheim 6884 Øvre Årdal
    Marianne H. Bogdanoff 1596 Moss
    Marianne Storvik 6633 Gjemnes
    Marie Bjørke 3570 Ål
    Marie Mo 1348 Rykkinn
    Marilynn Vik 6013 Ålesund
    Marita Nilsen 1859 Slitu
    Marius Løvberget 2214 kongsvinger
    Marthe Teigen 5318 Strusshamn
    May Furunes 7340 Oppdal
    Mildrid-Annette Indredavik 6730 Davik
    Miranda Hølleland 5955 Lindås
    Mona Fosslie 1400 Ski
    Monica Holten 6006 Ålesund
    Monica Olsen 1053 Oslo
    Oda Tømte 0253 Oslo
    Oline Dalen 2615 Lillehammer
    Pia Huus 9024 Tomasjord
    Pål Stenbrenden 3015 Drammen
    Reidun Darell 2815 Gjøvik
    Rita Henrikke Remøyholm 6094 Leinøy
    Rita Johansen 2332 åsvang
    Ruth Jeanette Haldorsen 4624 Kristiansand
    Samanta Bartaseviciute 9010 Tromsø
    Silje Olavesen 7033 Trondheim
    Stian Hanssen 9325 Bardufoss
    Stine Mogan Olsen 3055 Krokstadelva
    Sylvia Bakken 6320 Isfjorden
    Sølvi Lillebø 3913 Porsgrunn
    Sølvi Stene 0674 Oslo
    Tanja Bolstad 1860 Trøgstad
    Tea Danuta Bekkevold 1850 Mysen
    Tina Sørensen 2010 Strømmen
    Tom Ove Olsen 9018 Tromsø
    Tone Botn 9392 Stonglandseidet
    Tonje Martinsen 3530 Røyse
    Tor Erling Mæhlum Olsen 3074 Sande i Vestfold
    Torgeir Bakken 3684 Notodden
    Trine Høgås 3741 Skien
    Trine-Marie skogseth 1925 Blaker
    Trude Straume 5308 Kleppestø
    Ulla Lindberg 1630 gml. Fredrikstad
    Veronica Nymo 9159 HAVNNES
    Vetle Fredheim 6885 Årdalstangen
    Vilde Stokkeland 4480 Kvinesdal
    Åshild Bye 7130 Brekstad
    Åshild Teien 3188 Horten