• Konkurranse

    Her finner du våre eventuelle pågående konkurranser og vinnere av tidligere konkurranser.

     

     

    Vinnerne av ”Hvilken er din Polarbrödfavoritt i piknikurven?” 

    Vi gratulerer alle vinnerne, som hver får tilsendt et badehåndkle.

    Ana Dale Follese
    Anders Fredheim Årdalstangen
    Andrea hebnes Hommersåk
    Andreas Øksendal Straume
    Aneta Krenkova Tomasjord
    Anette Paulsen Fosnavåg
    Anette Seilen Lepsøy
    Anita A. Jensen Asker
    Anita Brekke Ramnes
    Anita Fosen Kopervik
    Anita Merethe Danielsen Meråker
    Ann Helen Aune Sandnes
    Annalene Risdal Kristiansand
    Anne Grete Mathiesen Oslo
    Annette reite Fosnavåg
    Ann-Katrin Sveum Løten
    Ann-Sissel Hansen Kvaløya
    Anton von Mehren Bergen
    Arne Stokkeland Kvinesdal
    Arve Nilsen Laksevåg
    Astri M. Hagen Skien
    Atle Eika Skien
    Bente Brandvik Averøy
    Bente Hagen Oslo
    Bente Markussen Årdalstangen
    Bjørn Inge Knævelsrud Stavanger
    Camilla Takvam Bjørnemyr
    Charlotte Hugo Hosle
    Charlotte Johnsen Skien
    Charlotte klepsvik Straume
    Christine Sæle Arnatveit
    Christopher Totland Straume
    Connie Jakobsen Ankenes
    Einar Nilsen Larvik
    Elsa Bergmann Ørsta
    Emili Hoem Lillestrøm
    Frode Emil Brakstad Frekhaug
    Gabriella Åberg Rådal
    Grete Kristin Mæland Balestrand
    Grethe Bråten Undrumsdal
    Gro Kåsmoli Moss
    Gry Olaussen Oslo
    Gry Smedhaugen Bybrua
    Guro Margrethe skjold Etne
    Hanne Antonsen Råde
    Hanne Midtbø akobsli
    Hanne Øksendal Straume
    Harriet R Karlsen Saltnes
    Hege Hoflandsdal Hjelset
    Hege Monsrud Oslo
    Hege O. Aase Vestre Vinnesvåg
    Henning Meira Helle
    Henriette Ellingsen Tromsø
    Hilmar Askeland Hjelset
    Ida sofie hebnes Sandnes
    Ida Yvonne Olsen Moldøy Brattholmen
    Ina Maria Aasheim Stokke
    Ina Smedsrud Dal
    Ingeborg Hageskal Kyrksæterøra
    Ingeborg Knævelsrud Stavanger
    Inger Marie Fjell Hafrsfjord
    Ingfrid Stokkeland Kvinesdal
    Ingunn Knaevelsrud Hundvåg
    Ingvild Skirbekk Sagmoen Elverum
    Irene Husøy Snillfjord
    Isabell kvernevik Selje
    Iselin Bygland Sandnes
    Jørn Henriksen Oslo
    Kevin Bakken Skedsmokorset
    Kjell Johansson Porsgrunn
    Kjell Magnus Hundvåg
    Kjetil Haugen Isdalstø
    Knut Totland Straume
    Kristian Henriksen Hokksund
    Kristin Riseth Oslo
    Laila Austrheim Oslo
    Lars Birger Berdal Åfjord
    Lars Malmhaug Stavanger
    Lennart Dale Follese
    Line Stokkeland Kvinesdal
    Line Søraa Måløy
    Lisbeth Flovik Brumunddal
    Lisbeth Susegg Levanger
    Liv Helen Sæterstad Sandnessjøen
    Liv Solrunn Bjørnbeth Børsa
    Liv T H Olsen Fredrikstad
    Marianne Steffensen Nesttun
    Marie Aasvang Stokke
    Marit Konradsen Mo I Rana
    Marit Pedersen Porsgrunn
    Marlene Østergaard Drammen
    Mathilde Fredheim Årdalstangen
    May Furunes Oppdal
    Merete Stenestø Rustad Nannestad
    Mette Milson Blystadlia
    Minna Thomsen Oslo
    Mona Dokken Mikkelsen Vestre Gausdal
    Mona Iversen Drøbak
    Morten Fredheim Årdalstangen
    Oddvar Beheim Øvre Årdal
    Oline Dalen Østre Gausdal
    Oscar Haverstad Hokksund
    Petra Sveinsson Rud
    Pia Huus Tomasjord
    Rafal Cebula Oslo
    Ragnar Myra Vettre
    Ragnhild Sofie Isaksen Alta
    Rebecca Benedicte Solhaug Rygge
    Reidun Darell Gjøvik
    Rita Henrikke Remøyholm Leinøy
    Rita Johansen Åsvang
    Runar Eriksen Kvinesdal
    Rune Ellingsen Tromsø
    Sander Hebnes Sandnes
    Sandra Klæboe Harstad
    Sania Farooqi Oslo
    Sebastian Von Mehren Bergen
    Silje Sætre Agdestein Olsvik
    Simon Thunestvedt Sogndal
    Sofie Henriksen Sætre
    Solgunn Løkås Bakkevold Kvaløysletra
    Stian Hanssen Bardufoss
    Stig Kleven Oslo
    Sølvi Stene Oslo
    Tanja Bøstad
    Therese Akerjord Lena
    Thor Birger Olsen Oslo
    Tina G Bull Oslo
    Tina Marie Vestnes
    Tina Sørensen Strømmen
    Tobias Hoem Lillestrøm
    Tone botn Stonglandseidet
    Tonje Blomlie Trondheim
    Tony Boday Røyse
    Tor Erling Mæhlum Olsen Sande i Vestfold
    Tordis Opdahl Lakselv
    Torunn Myrvang Grimstad
    Tove Mette Beheim Årdalstangen
    Trine Høgås Skien
    Veronica syverstad Mjøndalen
    Vetle Fredheim Årdalstangen
    Vibeke Onsum Hosle
    Vibeke Pedersen Halden
    Vilde Stokkeland Kvinesdal
    Wenche Sørgård Tromsø
    Yvonne Harnisch Hølen
    Yvonne Rislaa Arendal
    Øystein Wolf Nesoddtangen
    Åshild Bye Brekstad