• Vinnerne av Polarbrödmaskot-konkurransen 2016

    Vi har mottatt utrolig mange flotte og kreative navn til vår lille Polarbrödmaskot, noe vi synes er veldig hyggelig.

     

    mjukisren-1080x1080

    Lille Polar, Selma, Søtnos, Polaris, Melvin, Rudolf er noen av forslagene som har kommet inn.

     

    Vi har plukket ut 120 heldige vinner, som får hver sin Polarbrödmaskot i posten.

    Vi gratulerer:

    Aleksandra Bjørnslett 9310 Sørreisa
    Andreas Haugen 4355 Kvernaland
    Anette Gaupås Hana 4041 Hafrsfjord
    Anette Myrseth 3231 Sandefjord
    Ariana Sørfonn 4327 Sandnes
    Britt Strømberg 3227 Sandefjord
    Celeste Yamina Fernandez 2619 Lillehammer
    Dag Jorandsen 2833 Raufoss
    Einar Fossheim 8214 Fauske
    Elen Galteland 2485 Rendalen
    Eline Oftedal 0169 Oslo
    Elisabeth Aasen 3619 Skollenborg
    Emil Gonsholt 3282 Kvelde
    Emilie Evanger Kvernsveen 2214 Kongsvinger
    Emilie Hoem 2000 Lillestrøm
    Emma Langfeldt Druglimo 3122 Tønsberg
    Emma Nystrand 3231 Sandefjord
    Espen Berge 4616 Kristiansand
    Fam Brustuen 2640 Vinstra
    Fransisca Sandsaunet 7045 Trondheim
    Frida Ro Glomsrud 3721 Skien
    Gina Osmo 8640 Hemnesberget
    Gitte Johansen 9020 Tromsdalen
    Gjertrud Øygard Hienerwadel 2850 Lena
    Hadley van Dijk 3691 Gransherad
    Hannah Christensen 1636 Gamle Fredrikstad
    Hanne Alvilde Olsen 8207 Fauske
    Hedda Caroline Andersen 3268 Larvik
    Heidi Fjelløve Løvoll 3270 Larvik
    Heidi Stgno 3162 Andebu
    Helene Andersson 3113 Tønsberg
    Henrik Aske Olstad 3296 Nevlunghavn
    Henrik Dolven Pedersen 3290 Stavern
    Ida Hagen Bendixen 2003 Lillestrøm
    Ida Myhren Rokstad 7075 Tiller
    Ida Sofie Hebnes 4327 Sandnes
    Ine Tangerås Bøe 4021 Stavanger
    Inge Øian 7168 Lysøysundet
    Ingunn Stavehaug 3550 Gol
    Ingunn Tønderum 2870 Dokka
    Isabell Kvernhusvik 3050 Mjøndalen
    Isabelle Lecot 6002 ÅLESUND
    Isak Valdal Hansen 8209 Fauske
    Jacob Bjørnø 4085 Hundvåg
    Jakob Branden 6016 Ålesund
    Jesper F. Helmli 3610 Kongsberg
    Johan Emanuel 2848 Skreia
    Jon Orvin 0272 Oslo
    Julian Hansen 3941 Porsgrunn
    Julian Mathiesen 0958 Oslo
    Julie Jacobsen 3242 Sandefjord
    Julie Selbervik 6014 Aalesund
    Kaja Svenningsen 5258 Blomsterdalen
    Karoline Grötta 2870 Dokka
    Karoline Hallum 2300 Brumunddal
    Karoline Mathisen 0485 Oslo
    Konstanse Taareby 3113 Tønsberg
    Kristian Aarvåg Kvam 7012 Trondheim
    Kristoffer Aardalen Nikolaisen 3766 Sannidal
    Kristoffer Grønlid 3264 Larvik
    Kristoffer Tangstad-Karlsen 3472 Bødalen
    Laimonas Kupsys 4018 Stavanger
    Lars Suleskard 4329 Sandnes
    Lene Christoffersen 4637 Kristiansand
    Leon Sedelmøyer 2080 Eidsvoll
    Lise og Lotte Müller 7045 Trondheim
    Linn Therese Hauge Pettersen 6094 Leinøy
    Lydia Kintu 1781 Halden
    Lydrik Nielsen Bøe 6060 Hareid
    Lykke Røste 2860 Hov
    Madelen Jensen 9900 Kirkenes
    Malin Leier Jensen 8209 Fauske
    Malin Nyheim 1481 Hagan
    Marcus Klepsvik Totland 5354 Straume
    Marie Mortensen 9900 Kirkenes
    Marius Endsjø Nilsen 3230 Sandefjord
    Marius Hetland 4318 Sandnes
    Martin Nyborg Viklund 1866 Båstad
    Monika T Aaboen 2387 Brumunddal
    Nora Burø 7243 Kvenvær
    Olava Flatvad Løvdal 3610 Kongsberg
    Ole Jakob Stenstadevensen 3734 Skien
    Peder Henriksen 3925 Porsgrunn
    Ronja Pavall  8219 Fauske
    Rune Ringhus 3864 Rauland
    S Bratlie 1455 Nordre Rogn
    Sana Emelie Aziz 9511 Alta
    Sandra Fagerli 8725 Utskarpen
    Sara Grongstad 3050 Mjøndalen
    Sienna Kastet 3613 Kongsberg
    Sigrid Halvorsen 5161 Laksevåg
    Simon Gade 9900 Kirkenes
    Sophia Bjerkholt 3292 Stavern
    Stephanie Wissiak 6018 Ålesund
    Stine Opland 7019 Trondheim
    Sunniva Nordland 5304 Hetlevik
    Sunniva Sivertsen 1850 Mysen
    Svea Elin Eckardt 0964 Oslo
    Sverre Lilledrange Halvorsen 3967 Stathelle
    Syver Rønningen 7240 HITRA
    Thea Margethe Jenssen Refsland 4374 Egersund
    Therese Holmstad 2848 skreia
    Thilip Thangarasa 0194 Oslo
    Tilde, Milla og Kevin 2323 Ingeberg
    Tina Thorbjørnsen 1619 Fredrikstad
    Tirill Howe 4622 Kristiansand
    Tom Jarandsen 0350 Oslo
    Torgeir Haaland 4044 Hafrsfjord
    Trym M. Nordli 3219 Sandefjord
    Turid Amalie Bekkensten 1911 Flateby
    Vaya Nicoline Dias Høilund 2010 Strømmen
    Victoria Træland 2319 Hamar
    Viktoria Ommedal Bjørvik 6260 Skodje
    Vilde Moen 3678 Notodden
    Viljar Fagerli 8616 Mo I Rana
    William Ring-Andersen 1352 Kolsås
    Yvonne Rislaa 4848 Arendal
    Vårin Glomsrud 5098 Bergen